Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Craft dostal zlato na mnichovském veletrhu ISPO


Po dvou letech získává švédská značka Craft zase ocenění Gold Winner v anketě prestižního sportovního a outdoorového veletrhu ISPO v Mnichově, který proběhl minulý týden. 

Craft, který se vývoji funkčního oblečení a speciálně funkčního prádla věnuje přes 40 let, bodoval v roce 2016 prádlem Active Extreme 2.0 určeným pro ten nejvyšší výkon. Nyní uspěl s produktem určeným pro nižší intenzitu pohybu a tedy ten nejširší okruh uživatelů.

Funkční rolák Craft Fuseknit Comfort přináší inovativní technologii Fuseknit, která kombinuje velké bezešvé dílce se strategicky a ergonomicky umístěným minimem plochých švů. Díky tomu je zajištěn civilní - každodenní vzhled spojený s pohodlným střihem a především efektivní termoregulací a odvodem potu.

Pánský rolák nabízí nejen lepší zateplení a ochranu krku, ale límec může být použit také jako maska pro ochranu brady a spodní část obličeje - je tedy ideální na všechny typy zimních aktivit.

Na nové prádlo se mohou zákazníci těšit od září letošního roku.


Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: