Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Deštné vidělo skvělé kousky elitních freestylových lyžařů planety

Sport

10.03.2018

Devatenáctiletý švýcar Colin Wili přijel do Deštného ve vynikající formě a hladce postoupil kvalifikací a semifinálovými jízdami až do finále, kde o prize money v celkové výši 15 000 dolarů bojovala spolu s nim dvojice Švédů - Oscar Wester a Jasper Tjäder a jediný zástupce severoamerické freeski školy, Kanaďan Max Moffatt.

Finále se jelo za umělého osvětlení a jezdci museli sázet jak stylové, tak technické triky v rychlosti přesahující 70 km/h a výšce až 15 metrů. Dlouhé doby letu a tedy i dost času na perfektní provedení všech triků umožňovala do detailů přichystaná trať, které dominoval odrazový kicker s hranou vysokou 8,5 metru a monstrózní dopad, který byl stejně jako celý areál designován ve stylu bunkrů.

Nadupaná startovní listina zahrnovala taková jména jako Nick Goepper, John Brown, Taisei Yamamoto, Antoine Adelisse, Fabian Boesch a další. Bez nadsázky lze říct, že se v Deštném sešla naprostá světová elita freeskiingu.

Výsledky: 1. Colin Wili, 2. Oscar Wester, 3. Max Moffatt, 4. Jesper Tjäder

Více informací najdete na:  www.redbull.cz/soldiershttps://www.facebook.com/events/1956637417698187/https://www.instagram.com/soldiers_cz/

 

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: