Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Mezinárodní horský festival se vrací do Brixenu

Info

01.09.2018

V Jižním Tyrolsku, regionu na severu Itálie, se každý rok koná prestižní akce International Mountain Summit - Mezinárodní horský summit. Letos se uskuteční od 8. do 14. října, během této doby se v Brixenu/Bressanone představí mnoho známých jmen.

Filmy s horskou tématikou, přednášky a kulaté stoly s horolezci a dalšími legendami – to je mezinárodní festival IMS, kam se sjíždějí milovníci hor z celého světa. Na přednáškách a u kulatých stolů si renomované osobnosti, horalové a alpinisté vyměňují názory. Součástí festivalu jsou i turistické či horolezecké túry, na které je možné se vydat s hlavními účastníky.

Festivalu se letos zúčastní německý lyžař Christian Neureuther, jehož syn Felix je velmi úspěšný ve světovém poháru v lyžování. Přijedou také sportovní lezci Alex Megos z Německa, Beat Kammerlander z Rakouska či jihotyrolská horalka Tamara Lungerová. Přednášku zde bude mít take jeden z nejslavnějších lyžařů současnosti Axel Lund Svindal z Norska.

Více o festivalu se dočtete zde: www.ims.bz

Další informace o Jižním Tyrolsku najdete zde: www.suedtirol.info/cs

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: