Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Kam s dětmi o prázdninách? Na cyklo nebo in-line kemp

Info

06.07.2018

Odpůrci dlouhodobých pětiletek a podobných plánů musí někdy řešit akci na poslední chvíli. Třeba kam s dětmi na prázdniny, teď v červenci, když vás dusí šéf, faktury, či uzávěrka. Vlastní skvělá zkušenost nám dovoluje doporučit příměstské dětské kempy – na kole i na inline bruslích.

„Dříve všichni chodili více do přírody, ať to bylo za jakýmkoliv účelem. Snažíme se to vrátit zpět. A to právě tím, že v našem kempu jsme celé dny venku, vymýšlíme zajímavé aktivity a jak dětem ukázat sport v jiném světle. Může to být totiž i velká zábava,“ říká Lukáš Netík z firmy Topsports. Cyklo kempy dělá už pátým rokem, inlinové s angličtinou nebo bez ní ještě déle.

Součástí programu jsou samozřejmě výlety i různé soutěže. „Máme pro děti připraveno spoustu doplňujících aktivit zaměřených na bezpečnost, zdolávání malých i velkých překážek na cyklostezce i v terénu. Završením kempu se děti můžou těšit na facepainting, freestyle ukázku a obratnostní závod o věcné ceny s ukázkou pro rodiče,“ potvrzuje nadšený organizátor.

Kempy se konají v Praze, Hradci Králové, Trutnově, Brně, Mladé Boleslavi, Mariánských Lázních, Karlových Varech, Plzni nebo Olomouci v různých termínech, musíte hledat a domluvit se. Více najdete na www.detinakolech.cz. Už se dají zabukovat podzimní prázdniny v Lázních Libverda.

Inline kempy ve stejných městech mají stále volná místa. Důležitou, ale nenásilnou roli v nich hraje angličtina. „Ta je o prázdninách důležitá, alespoň k procvičení, aby jí děti nezapomněly,“ usmívá se Netík. Těšit se děti mohou i na známou osobnost z oblasti sportu, která se za nimi zastaví na zajímavou besedu. 

Na konec kempu se pořádá rychlostně obratnostní závod o věcné ceny s ukázkou pro rodiče. „Za historii našich kempů už jsme naučili bruslit sedm tisíc dětí,“ pochlubí se Netík. Více najdete na www.skola-brusleni.cz.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: