Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Aktivní tipy na léto přicházejí ze žlutého bodu. Vzhůru do Špindlu!

Info

02.07.2018

Yellow point je známá značka, spojená léta s lyžařskými školami a půjčovnami, ale i hromadou dalších aktivit. Od 1. června běží také jejich bohatá nabídka na letní sezonu, inspirujte se na víkend nebo i na prázdniny. A nakupovat a rezervovat můžete předem přes e-shop s platností 12 měsíců.

Autor:OutdoorFoto:Archiv

Špindlerův Mlýn je hlavním městem Krkonoš, ale i Yellow Pointu. Tady najdete nejširší výběr. Tak třeba půjčovnu horských kol, elektrokol i elektrických koloběžek.

Pokud stále trpíte nedůvěrou v aktuální fenomén kol s elektromotorem, není lepší šance, jak ho prokouknout než si e-kolo nejdřív půjčíte. A vyzkoušíte, protože zkrátka nabízí ne lepší, nebo horší (podle úhlu pohledu), ale objektivně a zcela jistě jiný zážitkový obzor. Na čtyři hodiny za 450 Kč/na den za 690 Kč, k dispozici jsou tři modely od značky Apache.

Zdejší oblíbenou atrakcí je zip-line neboli jízda na 120 metrů dlouhém laně 25 metrů nad zemí podél Labské přehradní hráze u vjezdu do města. Dá se i v tandemu. Na stejném místě se můžete pocvičit i ve slaňování. Nebo o kus dál na lezecké stěně či pak prubnout obří houpačku a na ní stavy beztíže i volného pádu.

Vypůjčit se tu dá nejen motorová čtyřkolka, ale i trikke – jakási koloběžka připomínající sjezdovky – jede se na ní s doprovodem instruktora 10 km ze Špindlerovky, kam vás dopraví autobusem. Klidnější zábavu poskytne třeba trénink lukostřelby.

Yellow point pracuje především v lokalitách Špindlerova Mlýna, a příbuzných Herlíkovic nebo Vysokého nad Jizerou, ale i Dvora Králové nad Labem, Kašperských Hor a Mariánských Lázní.

Více informací najdete na www.yellow-shop.cz

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: