Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Outdoorovou neděli v Klánovicích ozdobí Element Holeček

Info

19.03.2018

Skoro letní počasí slibuje předpověď na víkend. Jeho závěr si můžete ještě vylepšit parádním vykřičníkem, besídkou s horolezcem a pábitelem Markem Holečkem. A co na tom, že v rovině, v klánovickém lese na východ od Prahy. Tady proběhne 15. dubna Outdoorová neděle.

Zdejší aktivní klub Beseda připravil od 14 hodin zajímavý program. Nejdřív si můžete dát výběh po lese, který zahájí rozcvička s pohybovým terapeutem Ondřejem Růžkem. K dispozici budou běžecké boty na testy.

Mezitím můžete vyslat děti na lezení po stromech s profesionálním jištěním. Anebo se pak společně vydat na projížďku na kole. Opět po mírných lesních terénech. Trenér Jiří Kornhäuser ještě připravil lekce parkouru pro děti.

V 18 začíná promítání oceňovaného filmu The Elements – Země, voda, vzduch, jedním z jehož tří hrdinů je právě Marek Holeček. Ten se dostaví osobně a věřte, že debata s ním bude nejméně stejný zážitek jako biják před ní.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: