Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Kite, bike, traily... a nakonec skok z vodopádu. Vydejte se na adrenalinový etapáček s hvězdami do Rakouska

News

25.03.2018

Najít si dobrodružné hřiště v nádherné horské přírodě pomáhá atraktivní outdoorová soutěž #playgroundAustria. Můžete se zúčastnit v jednom týmu po boku hvězd - olympijského vítěze Davida Svoboda, zpěváka a šampiona brazilského jiu-jitsu Bena Cristovaa nebo herečky a bloggerky Nikol Moravcové. A ještě vyhrát dovolenou na Dachsteinu. Už v květnu! Jak na to?

#playgroundAustria obsahuje tři adreanlinové výzvy ve třech dnech pro tři týmy. Tým sympaťáka Davida Svobody začíná kitesurfingem na Neziderském jezeře (v rezervě zůstává paddleboarding…). Pokračuje během po Wilderweg, 4,5 km s převýšením 833 metrů na vrchol Seespitz Schwarzenberg (s následujícím výstupem na Dümlerhütte). A končí na lezecké stezce v soutěsce Silberklarklamm v Ramsau.

Ben Cristovao a jeho drsnější partička rozjedou akcí raftingem a canyoningem v Saalachtalu. Pokračují na sjezdovkách nebo prkně na ledovci Hintertuxu. A končí na skluzavce Kamikaze v outdoorovém parku Area47 v Ötztale.

Vysportovaná krasavice Nikol Moravcová vás vezme s sebou na seskok padákem z Gaisbergu u Salcburku. Pak na ferátu MoBo 107 v Zell am See a 107 metrů vysokou přehradní hráz k chatě Fürthermoaralm. A užijete si i luxusní Flowcoiuntry trail Petzen v Korutanech (o němž jsme už na našem webu psali).

 

Cílová atrakce pro všechny čeká ve schladmingském kaňonu a jeho 25metrovém vodopádu. Slaníte ho, nebo skočíte z téměř deseti metrů do chladné tyrkysové vody?

Přihlášky do 31. března, devět kandidátů účasti vybere porota a 14. dubna projdou castingem ve freestylové hale Kolbenka v Praze

Více informací najdete na www.austria.info

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: