Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Prague Sport Games na Olympu nabídnou nejen běžecký biatlon

News

01.09.2017

Dvoukilometrový běh s dvojitou střelbou a víc než dvakrát za den. K tomu čeští olympionici z různých odvětví jako soupeři. To je běžecký biatlon. Na Prague Sport Games v areálu Olymp CS MV ve Stromovce v sobotu 23. září můžete zažít mnohem víc.

Uskuteční se tam unikátní sportovní festival určený pro amatérské sportovce. Prague Sport Games budou probíhat od 9 hodin ráno za účasti českých reprezentantů a dalších známých osobností. V jeden den a na jednom místě tak sportovní nadšenci mohou poměřit své síly v různých disciplínách a turnajích na sportovišti, kam veřejnost nemá běžně přístup.

„Chceme nabídnout široké veřejnosti naše perfektní sportovní zázemí a seznámit je s našimi sportovci. Doufáme, že si to všichni užijí a my tu založíme novou sportovní tradici,“ říká Jiří Beran, ředitel Olymp centra sportu ministerstva vnitra.

Prague Sport Games nabídnou soutěžní sporty a disciplíny jako běžecký biatlon, fotbal, atletický čtyřboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, pinpong, nohejbal a pétanque. Návštěvníci se můžou těšit také na bohatý doplňkový program jako slackline, golf, trampolíny, fotbalové šipky, horolezeckou stěnu, bobový trenažer, veslování, paddleboard, lukostřelbu a mnoho dalšího. Velkým lákadlem budou workshopy s profesionálními sportovci, konzultace s fyzioterapeuty, prezentace sportovních družstev pro děti, sportovní a relaxační masáže.

Účast přislíbil tým osobností z kultury a sportu Real Top Praha (členy jsou např. Július Lavický - “Lavi”, Jan Rajnoch, Luboš Kozel, Robert Záruba, Leoš Noha a další), kteří se aktivně zapojí do jednotlivých sportovních turnajů. Kromě sportovního, kulturního a samozřejmě i gurmánského zážitku, si lidé můžou odnést i autogramy známých sportovců a osobností – akce se zúčastní jak biatlonoví reprezentanti, tak zástupci české atletiky a dalších sportů. Během odpoledne budete svědky divadelního představení Sudí v podání Ladislava Hampla a večer pak koncertu kapely Žlutý pes. V roli moderátora vás provede Jaromír Bosák.

Sportovní festival je určený pro všechny sportovní nadšence, rodiny s dětmi, kamarády i jednotlivce, kteří rádi aktivně tráví svůj volný čas. Vstup do areálu je pro všechny zdarma a pro děti budou připravené různé atrakce a samozřejmě sportovní disciplíny jako např. dětský biatlon, snowboardový trenažer nebo atletický koutek. Celá sportovní akce má charitativního rozměr a finančně podpoří handicapované sportovce.

Více informací o sportovním festivalu PRAGUE SPORT GAMES a možnost registrovat se do soutěžních turnajů a disciplín najdete na webových stránkách www.praguesportgames.cz. Zaregistrujte se, sestavte svůj tým a staňte se vládci Prahy.

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: