Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

naBOSo do přírody i do města

PR

15.06.2017

Boty často velmi ovlivňují naše pocity při pobytu v přírodě. Běžně totiž nosíme boty, které se velmi liší od přirozené anatomie chodidla.

Autor:PRFoto:PR

Naše tělo není přizpůsobené tvrdým podrážkám a podpatkům. Vznikají tak často bolesti kolen, kyčlí i zad. Příroda vytvořila lidskou nohu pro co nejefektivnější pohyb. Chodidlo je dokonalý mechanismus, který tvoří 19 svalů, 107 vazů a 26 kostí.

Maximální pohodlí a svobodu dopřávají vašim chodidlům tzv. bosé boty (barefooty), které jste již možná vyzkoušeli během svých outdoorových dobrodružství. Nyní tento osvobozující pocit naboso můžete zažít také ve městě i kanceláři.

Společnost naBOSo boří mýtus, že bosá obuv je pouze pro outdoorové nadšence a volný čas. Dnes již výrobci nabízí zdravé obutí i pro každodenní nošení, které od běžných bot na první pohled nerozeznáte. Bosá obuv si získala popularitu po celém světě díky své ultratenké podrážce, která je odolná proti oděru a chrání proti propíchnutí. Zároveň ale dopřává chodidlu volnost. Bosé boty jsou správně o 1 číslo větší než klasické z důvodu přirozeného roztahování zatíženého chodidla. Obuv by měla být také vždy bez zvýšené paty, neohebné přizvedlé špičky a podpory klenby. Naopak má mít ohebnou podrážku, široký prostror pro prsty a být lehká. Taková obuv je prospěšná pro nohu i pro celkově zdravé držení těla.

Vyberte si z široké nabídky pro ženy, muže i děti od 15 domácích i světových značek jako jsou Angles Fashion, Sole Runner, Feelmax, Freet, Sockwa, ZAQQ nebo Earth Runners.

www.naboso.cz

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: